Пројекат „Дигитални мост“
Поводом завршетка пројекта међугенерацијске сарадње „Дигитални мост“, у Већници Народног универзитета окупили су се учесници пројекта, организатори и ученици школа које су учествовале у његовој реализацији. У пројекту су учествовали и ученици наше школе. Напомена: Снимак је преузет са yotube канала ТВ Трстеник.